צוות משרדנו מעניק שירותים משפטיים במגוון רחב של תחומים ונושאים

עו"ד יוסי דגה

עו"ד, יוסי דגה

עו"ד דגה, מנהל את תחום המשפט הפלילי במשרד. התמקצעותו של עו"ד דגה הינה מקיפה בכל שלבי ההליך הפלילי, החל ממתן יעוץ לפני חקירה בתחנת המשטרה, ועד לניהול תיקי פשיעה חמורה לרבות ייצוג בתיקי תעבורה.

כמו כן, לעו"ד דגה ניסיון עשיר בייצוג בהליכי שימוע בטרם הגשת כתב אישום, וועדות שחרורים, עתירות אסירים, חנינות ושינוי עילת סגירה תיק.

עו"ד שניב זוהר

עו"ד, שי זהר

עו"ד זהר, מנהל את תחום דיני המשפחה והסדרת מעמד אישי במשרד. עו"ד זהר מייצג בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי דין רבניים בענייני מזונות, מזונות אישה, משמורת, תביעות בענייני חלוקת הרכוש, צוואות וירושות, חטיפת והגירה פנים ארצית של ילדים, הסכמי ממון והסכמי גירושין.

כמו כן, עו"ד זהר מנהל במשרדנו הליכי גישור בתיקי משפחה ובתיקים אזרחיים, בעל כישרון למציאת פתרונות יצריתים למקרים קשים וסבוכים, ובעל רזומה עשיר ומרשים של הצלחות בתחום.

עו"ד, קיפרבנד ספיר

עו"ד קיפרבנד, מנהלת את תחום דיני הנזיקין במשרד. התמקצעותה של עוה"ד קיפרבנד עשירה ומגוונת בכל הנוגע לניהול תיק נזיקין.

התמקצעותה הרחבה של עוה"ד קיפרבנד הן בתור תובעת של חברות ביטוח, והן בתור נתבעת מטעם חברות ביטוח מקנה לה ידע עצום והכרה עם מערכת המשפט על שלל רבדיה השונים.


עו"ד, יקטרינה פורטנוי

עו"ד פורטנוי, מנהלת את תחום התביעות נגד המוסד לביטוח לאומי במשרד. התמקצעותה של עוה"ד פורטנוי עשירה ומגוונת הן בניהול תיקי נזיקין והן בכל הקשור לטיפול בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי.

כמו כן, עוה"ד פורטנוי בעלת תואר ראשון בסיעוד ידע אשר מקנה לה ייתרון רב בהן בניהול תיקי רשלנות רפואית והן בניהול תיקים בפני המוסד לביטוח לאומי.