ביטוח לאומי

תחום ביטוח לאומי במשרדנו מנוהל על ידי עורכת דין יקטרינה פורטנוי אשר תחום מומחיותה הבלעדית היא ייצוג בפני וועדות ביטוח לאומי ובפני ערכאות ערר השונות. מדובר בתחום ייחודי אשר כולל בתוכו יידע מעמיק בנושא תביעות נגד ביטוח לאומי על מנת לקבל קצבת נכות, פטור ממס הכנסה בעקבות קביעת נכות רפואית, מימוש זכויות רפואיות ועוד. 

משרדנו מעניק מספר רב של שירותים בנושא ביטוח לאומי לרבות ייצוג בוועדות רפואיות ובערכאות ערר השונות.

מימוש זכויות רפואיות

נפצעת? חלית? קרה אירוע אשר בגינו לא ניתן להמשיך לעבוד, משרדנו בעל הידע, ניסיון והכלים כדי לסייע לך לממש את זכויותיך הרפואיות.

נכות כללית

קצבת נכות כללית משולמת למי שלא יכול לעבוד, או שיכולתו נפגעה כתוצאה ממצב בריאותי ירוד. משרדנו עוסק בהגשת תביעה לביטוח לאומי ובהכנה לוועדה רפואית.

פטור ממס הכנסה

המוסד לביטוח לאומי עורך ועדות רפואיות לקבלת פטור ממס הכנסה, וכן לקביעת נכות רפואית המזכה בפטור ממס במשיכת כספים מקופת גמל. על מנת לבחון את זכאותך לפטור ממס הכנסה, יש לצור קשר עם משרדנו בהקדם.

מחלות מקצוע

מחלת מקצוע היא מחלה שנקבעה ככזו בתקנות הביטוח הלאומי, והעובד חלה בה כשהיתה קבועה כמחלת מקצוע, עקב עבודתו כשכיר או עקב עיסוקו כעובד עצמאי.

גמלת ניידות

גמלת ניידות היא קצבה המשולמת לאדם עם מוגבלות בניידות העונה לתנאי הזכאות. על מנת לבחון זכאותך לגמלת ניידות- יש לצור קשר עם משרדנו בהקדם.

ייצוג בוועדות רפואיות

לאחר הגשת תביעה בביטוח לאומי - ישנה וועדה רפואית. חשוב לדעת כי כל אדם אשר עתיד להופיע בפני וועדה זכאי להיות מיוצג על ידי עורך דין. שכירת שירותיו של עורך דין בשלב הוועדה הרפואית היא קריטי להמשך הדרך.

רישיון לקנאביס רפואי

גמלת ניידות היא קצבה המשולמת לאדם עם מוגבלות בניידות העונה לתנאי הזכאות. על מנת לבחון זכאותך לגמלת ניידות- יש לצור קשר עם משרדנו בהקדם.