דיני נזיקין

תחום דיני הנזיקין במשרדנו מנוהל על ידי עורכת הדין ספיר קיפרבנד אשר החלה דרכה במשרד עורכי דין מהגדולים בארץ לתחום דיני הנזיקין, ובהמשך עבדה בחברת ביטוח בין הגדולות בארץ במשך מספר רב של שנים, מומחיותה ומקצועיותה של עוה"ד קיפרבנד באה לידי ביטוי בהכרת המערכת המשפטית על שלל רבדיה השונים -הן בתור תובעת של חברות ביטוח והן בתור נתבעת מטעם חברת ביטוח. צבירת ידע זאת מקנה לקהל לקוחותינו ניהול מיטבי ומרבי  של מימוש ההליך המשפטי. 

משרדנו מעניק מספר רב של שירותים מגוונים החל מתביעות בגין רשלנות רפואית, תביעות אובדן כושר עבודה, תביעות בגין נזקי גוף ותאונות דרכים.

נזקי גוף

נזקי גוף יכולים להיגרם על ידי כל גוף בין אם הוא פרטי ובין אם הוא ציבורי, ומכאן יכולים להיות מספר רב של מקרים בהם אנשים ייפגעו ויהיו זכאים לפיצויים.

רשלנות רפואית

כל אדם נזקק לטיפול רפואי במהלך חייו, במספר לא מועט של מקרים אנשים יוצאים מטיפולים רפואיים עם מום כתוצאה מרשלנות רפואית. משרדנו מתמחה בתביעות מול גורמי הרפואה השונים.

תאונות עבודה

כל אדם אשר נפגע במהלך עבודתו או לחילופין בדרך לעבודה וממנה רשאי להגיש תביעות תאונת עבודה בגין פגיעה בעבודה. נפגע תאונת עבודה זכאי לממש זכויותיו ממספר מקורות.

תאונות דרכים

כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לתבוע את החברה המבטחת של הרכב הפוגע. ישנם מספר נזקים שניתן במסגרת תביעות תאונת דרכים כגון אובדן ימי עובדה, כאב וסבל, פגיעה בכושר עבודה.

תאונות תלמידים

סעיף 6 (ד1) לחוק לימוד חובה קובע כי כל תלמיד הזכאי לחינוך חינם חייב להיות מבוטח בביטוח תאונות אישיות באמצעות רשות החינוך המקומית שבתחום שיפוטה נמצא מוסד החינוך שבו הוא לומד. יוצא אפוא, כי כל ילד בישראל עד גיל 18 מבוטח מכוח החוק בביטוח תאונות אישיות. ילד שנפגע או נחבל בכל אחת מן המסגרות בישראל בכל שעות היום זכאי לפיצוי כספי.

וועדות רפואיות

לאחר הגשת תביעה בביטוח לאומי - ישנה וועדה רפואית. חשוב לדעת כי כל אדם אשר עתיד להופיע בפני וועדה זכאי להיות מיוצג על ידי עורך דין. שכירת שירותיו של עורך דין בשלב הוועדה הרפואית היא קריטי להמשך הדרך.

סיעוד

כל אדם אשר אינו יכול לבצע פעולות אשר מוגדרות כפעולות "יומיות". חשוב להיוועץ עם עורך דין בטרם הגשת תביעה.

אובדן כושר עבודה

כל אדם אשר אשר כושר עבודתו נפגע בתוצאה ממחלה או תאונה או שלילת כושר עבודתו באופן זמני-קבוע, זכאי לתבוע אובדן כושר עבודה.